Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Centrum dobré zábavy a informací

 

Novinky ze světa Informační technologie

Blog je dnes fenoménem společnosti

Blog je dnes fenoménem společnosti
Zasláno Listopad 28, 2008 od wwwcentrum

Blog.Co to vlastně znamená? Blog je webový deníček/bloček/zápisník.Blog je něco, kde píšete, to co Vás zajímá a baví. Mně nejvíce baví média, informatika a svět IT.Proto budu psát ponejvíce o tomto tématu. Někdo má rád hudbu, tanec nebo zvířata a tak si založí blog na toto téma. Témat pro psaní blogu, je spousta.

Blog je jednoduší než klasické www, ikdyž zase záleží, kde si takový blog vytvoříte. Je spousta blogsystémů, kde máte opravdu stránky do 5 minut.Jinde zase bude práce náročnější, než se s orientuje. Blog Vám nabízí přímé psaní textu, nemusíte instalovat žádný wisiwing editor.Protože to blog již obsahuje. Do takového editoru, lze vkládat videa, obrázky.Měnit písmo, barvu a styl. Blogy obsahují také i své vlastní css šablony, které můžete i změnit podle svého gusta.Záleží, už jen na Vaší fantasii. Bohužel hodně lidí,mladých lidí si tak trochu blog plete ze skladištěm glitter obrázků atd. No i já mám jeden takový blog. Začátky jsou hold těžké. Každopádně časem samy všichni zjistí, že jim nějaké to plácání obrázků už nestačí. A chtějí založit nějaký blog, na určité téma. už nebýt tím Teenbloggerem. Takhle nějak to vzniklo u mně. Nevím, jestli se mi tento blog povede. A budu se mu moc věnovat naplno. Ale doufám, že ano. Blog vám kromě psaní textů nenabízí jen psát a vkládat obrázky a tvořit galerie, ale také se můžete seznámit s ostatními. Blogérské kamarádství je moc fajn věc.když ovšem nezjistíte, že Vás na druhém blogu pomlouvá. Blog se stal fenoménem společnosti. Neumím si vlastně představit internet, bez možnosti blogérství(blogování).